HotelMoment | Hotel Cosmopolite
 
  België | Nieuwpoort | Hotel Cosmopolite ***
 

Alternatieve hotels in de buurt

Antwerp Diamond Hotel » v.a. € 37,50
Hotel Agora » v.a. € 37,50
Hotel Keyserlei » v.a. € 34,50
Hotel Postiljon » v.a. € 30,00
Hotel Residence » v.a. € 47,50
Century Hotel » v.a. € 32,50
Best Western Hotel Docklands » v.a. € 39,50
Ghent River Hotel » v.a. € 61,50
Hotel Silken Berlaymont » v.a. € 39,50
Hotel Cosmopolite » v.a. € 60,00

 

 

Snel en veilig boeken bij HotelMoment.nl

Bij HotelMoment.nl kunt u snel en eenvoudig een hotelkamer of arrangement boeken. U selecteert het hotel van uw keuze en vervolgens kunt u in een beveiligde omgeving uw reservering afronden.

Wij accepteren de volgende betaalmethode
- Eenmalige machtiging
- iDEAL
- Credit Card
iDEAL
creditcard
 
Hotel Cosmopolite

KAMERS | ARRANGEMENTEN | HOTEL

Hotel Cosmopolite staat garant voor een geslaagd verblijf aan de Belgische kust. Het hotel ligt op 80 meter van het strand aan het begin de prachtige winkelstraat van Nieuwpoort-bad. In Hotel Cosmopolite wordt u hartelijk en gastvrij onthaald in een trendy omgeving met een persoonlijke en attente bediening. Vanuit het hotel kunt u ook allerlei leuke uitstapjes maken, naar bijvoorbeeld; Plopsaland de Panne en Brugge.

Bar/Restaurant

Het hotel beschikt over een eigen restaurant waar u culinair wordt verwend! Samen met een lekkere mondiale wijn uit de glazen vinotheek, kunt u genieten van de eigentijdse en seizoensgebonden gerechten die door onze ambitieuze chef worden gecreëerd.
Ook beschikt het hotel over een brasserie, in fleurig en trendy kader kunt u een snelle, maar een gezonde hap nemen aan democratische prijzen. Onze gevarieerde kaart bevat allerlei (verse) pasta's, salades, sandwiches, mosselen tot talloze kindergerechten. De reuzespies en de ribbetjes zijn een aanrader.

Omgeving van het hotel

Er is aan de Belgische kust geen enkele plaats zo indringend veranderd als Nieuwpoort.

Een magnifieke, verkeersvrije wandeldijk aan een mooi fijn zandstrand met twee staketsels. Een overzet die je naar het natuurreservaat brengt. Langs de havengeul ligt een gloednieuwe, verkeersvrije promenade waar het heerlijk wandelen is, kuierend van het staketsel tot de jachthaven zie je de zeilboten in-en uitvaren.

 

Aanbiedingen van dit hotel:

1 3-daags Gastronomisch Arrangement v.a.
€ 155,-
2 2-daags Wellness Arrangement v.a.
€ 92,50
HotelMoment | Hotel Cosmopolite
 
 

Faciliteiten (o.a.):


- Gastronomisch restaurant "ComilFo"
- Brasserie "Carrousel"
- Privé Sauna Wellness Lounge
- 10 multifunctionele zalen
- Overdekte garageboxen (€15/nacht)
- Onoverdekte parkeerplaatsen (€10/nacht)
- Fietsstalling
- Lift
- Zwembad op 50m
- Lounge/club Infinity
- Parkeergelegenheid

Tips:


- De oorlogsstad Ieper
- De kunststeden Brugge en Veurne
- Het Delvauxmuseum
- Bezoek de Duinenabdij
of de Beaufort projecten
- Maak een mooie wandeling
door het vernieuwde Nieuwpoort

Contactgegevens:


Hotel Cosmopolite
Albert I-Laan
8620 Nieuwpoort
België
T: 0347 - 750438
Hotelcode 108181