
+
Verschillende prachtige wandel- en fietsroutes
+
Een gokje wagen in Holland Casino Valkenburg
+
Ontspan lichaam en geest in Thermae 2000
+
Ontdek de steden Maastricht, Heerlen en Aken
+
Bezoek pretparken, zoals De Valkenier en Het Sprookjesbos
+
Bezoek het Drielandenpunt in Vaals
+
Daal af in de mergelgrotten van Zuid-Limburg
Alternatieve hotels
Hotelinformatie
Midden in het prachtige Zuid-Limburgse landschap, aan de rand van Valkenburg, ligt het zeer gastvrije 3-sterren Hotel 2000. Het pittoreske familiehotel ligt in een rustige omgeving omringd door ongerepte natuur. De directe en nabije omgeving van Hotel 2000 wordt gekenmerkt door een schitterend heuvelland, slingerende veldwegen, verdekte beekdalen, boomgaarden en weilanden.Ontdek de schoonheid van deze omgeving en geniet, al wandelend, per fiets of met de auto van een ware ontdekkingstocht. Ben je meer een liefhebber van kunst en cultuur, dan kun je de vele bezienswaardigheden en musea in Valkenburg bezichtigen. Het centrum en het NS-station bevinden zich op minder dan tien minuten lopen van het hotel.
Hotel 2000 is bovendien van alle gemakken voorzien. Er zijn 41 kamers die allemaal beschikken over een telefoon, televisie, radio en een badkamer met bad of douche. Daarnaast beschikt het hotel over een gezellige bar en uitstekend restaurant. Maar vooral de gastvrijheid is een belangrijk kenmerk van Hotel 2000. Hierdoor voelen gasten zich meteen thuis.
Restaurant
Wil je genieten van een heerlijk diner en stel je bovendien prijs op een goede service? In het restaurant van Hotel 2000 krijg je beide! De gerenommeerde keuken zorgt altijd voor een verrassend diner en de vriendelijke bediening stelt alles in het werk om het haar gasten naar de zin te maken.Op aanvraag serveert het hotel ook een warm en koud buffet en in de zomermaanden kun je gezellig met familie of een groep vrienden barbecuen op het terras.
Ook in de lounge van Hotel 2000 is het altijd gezellig. Je kunt hier elke avond aan de bar wat drinken en genieten van de muziek die gedraaid wordt. Ook de lokale bewoners weten de hotelbar goed te vinden, dus altijd gezelligheid en een leuke sfeer. Het restaurant is geopend van 17.30 tot 20.30 uur.







