
+
Ideale uitvalsbasis voor natuurtochten langs de kronkelende oevers van rivier de Dinkel
+
Culinair à la carte restaurant
+
Zwembad met whirlpool
+
Turks stoombad en twee sauna’s
+
Tuin met terras
+
Knusse bar en bibliotheek
+
Bezoek het bijzondere landgoed Singraven
Alternatieve hotels
Hotelinformatie
Het sfeervolle hotel ligt midden in de natuur direct aan de 93 kilometer lange rivier De Dinkel. In dit veelzijdige hotel kom je volledig tot rust. Het hotel is modern inricht en beschikt over een gezellige bar, een knusse lounge met openhaard en een sfeervol restaurant. Na een heerlijke dag kun je nagenieten op het ruime terras.Het hotel beschikt over 49 kamers welke van alle gemakken voorzien zijn om je een aangenaam verblijf te bezorgen. Zo beschikken de hotelkamers over comfortabele bedden, draadloos internet, radio en telefoon. De badkamers zijn voorzien van een bad of douche en toilet.
Met faciliteiten zoals een prachtig zwembad met whirlpool, een Finse sauna, infraroodsauna en een Turks stoombad, ben je verzekerd van een ontspannen verblijf!
Restaurant
In het moderne restaurant bent u op ieder tijdstip van de dag van hartewelkom. Proef de ware Twentse smaak tijdens het uitgebreideontbijtbuffet, heerlijke lunch of culinair diner. Het gastvrijepersoneel zal ervoor zorgen dat het u aan niets ontbreekt.De keuken van het hotel is er één voor echte fijnproevers. Met degrootste zorg worden alle gerechten bereidt door onze chef-kok.Chef-kok Pieter van der Horst verwend u graag met seizoens- en streekgebonden gerechten. Geniet van culinaire hoogstandjes!
Lounge & Bar
Wilt u enkel een klein hapje of drankje, of gewoon even heerlijkbijkomen? Neem dan plaats in onze knusse lounge met open haard of in degezellige bar. Voor het diner kunt u hier een lekker aperitiefjenuttigen en later op de avond na het diner een slaapmutsje drinken.
Terras
Wanneer het zonnetje schijnt, bent u uiteraard van harte welkom op onsroyale terras.






